top of page

איך לצמוח מתוך משבר?

קורס מבואי ייחודי במיינדפולנס בהנחיית עמוס אבישר
ימי חמישי ב19:00 החל מ27.6.24 בזום ובבנימינה
שימו לב, הקורס מתחיל בקרוב ומספר המקומות מוגבל.  

דווקא עכשיו, בתוך המשבר שנקלענו אליו, יש כלי רב עוצמה להתמודד עם הקשיים 

וגם להפוך אותם להזדמנות לצמיחה. בקורס נעסוק בשאלות כמו:

מה המנגנונים שיוצרים מתח נפשי ואיזה מתח סוג הוא מיותר וניתן להפחתה?

איך אפשר לחיות חיים מספקים ושלווים בתוך מציאות חיינו גם כשהיא מאתגרת?

מה אפשר לעשות כדי למצוא ולטפח בתוכנו אי של יציבות, ואפילו שמחה של נוכחות

פשוטה?

מיינדפולנס על קצה המזלג הוא הפניית תשומת הלב לרגע הזה באופן מכוון ובגישה

סקרנית, עדינה ובלתי-שיפוטית שאותה ניתן לאמן ולתרגל. תרגול מיינדפולנס מפחית דפוסים אוטומטיים לא מיטיבים בתודעה, היוצרים מתח מיותר, ומאפשר לנו לגלות ולטפח חלקים גבוהים, נבונים מלאי חמלה שקיימים בכל אחד מאיתנו. זהו תרגול בן אלפי שנים, שמתחבר בטבעיות עם מחקרי מוח מתקדמים ותיאוריות פסיכולוגיות מודרניות.  

מוזמנות לקרוא עליי ועל העשייה שלי כאן. לאורך השנים אספתי שיתופים ודיווחים רבים ממאות תלמידותיי על ההשפעה המיטיבה של הקורס הזה על החיים של המשתתפות.ים. הנה 3 דוגמאות של עדויות על הקורס, ובהמשך כל הפרטים על הקורס עצמו:

תמונה של מאזניים נוצה ואבן.jpg

הגר שמאלי - משתתפת ששלחה וואטסאפ אחרי שיעור משמעותי:

"שלום עמוס, משפט אחד שאמרת הבוקר בפגישה שקע בי סוף סוף וכבר עשה עבודה. החוויה עצמה, כל חוויה, נטולת בעיתיות. הקושי מתחיל רק כשאני מפרשת אותה. נקלעתי לסיטואציה שיגרתית ןהדפוס שלי כבר התחיל לגרור אותי לקושי, רחמים עצמיים והמון קורבנות. אבל אז פתאום נזכרתי באמירה שלך ויכולתי לשחרר את כל הנ"ל. נשארה רק הסיטואציה היבשה אבל יצאתי ממנה רגועה וקלילה. המון תודה."

  יראת שמחון - משתתפת ששלחה וואטסאפ בסוף הקורס:

"זמן לומר תודה גדולה על המפגש הזה! על כל הטוב שאתה מביא בנוכחות נעימה, מקצועית ואנושית גם יחד.   
אתה מעורר השראה בכריזמה הלא מתאמצת, ברגישות לכל אדם ולכל קול בקבוצה, איזונים דקים שיש ככ הרבה ללמוד מהם.
נהנתי מכך רגע של קשב ולמידה ממך!"

מתי ליבלך - מחברת הספר "מיינדפולנס" כתבה בפייסבוק:

"הזדמנות ללמוד עם מורה נהדר"

 במיוחד לזמן הזה, מוזמנות ומוזמנים לצפות בפרק מיוחד עם המלצות וכלים להתמודדות עם מתח נפשי וטיפוח משאבים באמצעות מיינדפולנס מבוסס חקר מוח שצילמתי לתכנית "מומחה אחד בלילה" בקשת 12.
לצפייה בפרק (36 דקות) לחצו כאן. 

תמונה של WhatsApp‏ 2023-11-15 בשעה 20.34.24_c80b6358.jpg

למי מיועד הקורס?

הקורס מיועד גם למי שאין ניסיון ורוצה לקבל את היסודות של התרגול, וגם למי שמכיר.ה ורוצה להעמיק את ההבנה באופן שבו אני מלמד את התרגול. אם את מתלבטת, מוזמנת ליצור קשר ונחשוב יחד אם הקורס יכול להתאים לך. 

מה נלמד ונתרגל?

בקורס נלמד קצת איך עובד המוח, איך אי-ודאות הופכת להיות חרדה ואז ללחץ, מהו לחץ משני, איך פועלים המנגנונים של התרגול, ובעיקר נעמיק יחד לתוך סוגים שונים של מדיטציית מיינדפולנס. ראו סילבוס בהמשך הדף למטה. 

הקורס הוא חוויתי וסדנתי, ויכול ליצור טרנספורמציה אמיתית ועמוקה רק אם התרגול הופך להיות חלק מהיום יום. לכן, יש להגיע בכוונה לתרגל כל יום או לפחות 3-4 פעמים בשבוע בין המפגשים באמצעות הנחיות מוקלטות.  

איפה ומתי זה קורה?

הקורס יתקיים בבנימינה ויועבר בזום באמצעות ציוד מיוחד שיאפשר לכל מי שנמצא בזום לשמוע את כל מי שבחדר ולכל מי שבחדר לשמוע את מי שבזום. 

המפגשים בני 3 שעות בין 19:00 ל22:00 בימי חמישי:

1) 27.6

2) 4.7

3) 11.7

4) 25.7

5) 1.8

6) 8.8

כמה זה עולה ומה מקבלים.ות?

עלות הקורס היא 1,400 ש"ח הכוללת 18 שעות לימוד בקורס וזמינות שלי בטלפון ובוואטסאפ לשאלות וקבלת הנחיות אישיות במהלך הקורס ואחריו. כדאי מאד להגיע לכל המפגשים אבל הם יוקלטו ויהיו זמינים לצפייה לפי שפספס.ה. את התשלום ניתן לחלק לעד 12 תשלומים נוחים ללא ריבית כרצונכם.

אומנם מחיר הקורס הוא פחות או יותר מה שמקובל בתחום הזה ביחס להשכלה, לוותק ולשנות הניסיון שלי, אבל מעולם אף אדם לא נמנע מהשתתפות בפעילות שלי בגלל כסף. לכן, אם ברצונך להגיע לקורס, ויש קושי לשלם את מלוא הסכום ניתן ליצור איתי קשר כדי לקבל הנחה

איך נרשמים?

על מנת לשריין מקום בקורס יש למלא את טופס ההתעניינות כאן (הטופס לא מחייב השתתפות). המקום בקורס הוא על בסיס כל הקודם.ת זוכה על פי סדר ההרשמה בטופס ההתעניינות. שימו לב, מספר המקומות מוגבל ל-20 א.נשים, אז אם יש כוונה, כדאי להירשם בהקדם. תוך כמה ימים אפנה אליך לשיחת טלפון קצרה. במידה ותהיה התאמה לקורס אשלח קישור לתשלום.

מה מדיניות הביטולים?

ניתן לבטל את ההשתתפות בקורס עד שבועיים מכל סיבה ותקבל.י את המקדמה בחזרה ובאהבה. 

אין לי עניין כמובן לגבות כסף ממי שלא יגיע או תגיע לקורס. לכן, אם הקורס מלא, גם אם ביטלת את ההשתתפות פחות משבועיים לפני הקורס, ויש משתתפ.ת אחר.ת מתוך רשימת ההמתנה שתחליף את מקומך, תקבל.י את כל כספך בחזרה. אחרי תחילת הקורס אין אפשרות להכניס משתתפ.ת אחר.ת ולכן אין אפשרות לקבל החזר, אלא אם התרחשה איזה קטסטרופה ואז כמובן אתחשב בנסיבות לשיקול דעתי. 

מוזמנ.ת ליצור איתי קשר בכל שאלה או בקשה.

בתקווה לימים שקטים ורגועים, נתראה.

סילבוס הקורס

קורס ייחודי זה פותח על ידי ושוכלל במשך שנים רבות

1. קשב כמיומנות בסיסית ומכונן את החוויה האנושית. ניהול קשב ככוח-על שניתן לטפח בתרגול.

 

2. מודעות וזיהוי האורחים – חוויות מנטליות שלא מאפשרות להיות נוכחים.ות. כשאנחנו יודעים באמת ולעומק, גם ברמת הגוף, מה מפעיל אותנו, הוא מפעיל אותנו פחות ואנחנו חופשיים יותר.

 

3. לארח את האורחים – הגישה במיינדפולנס לאורחים ולחיים בכלל. כל החיים למדו אותנו להיאבק כדי להגיע למקום טוב יותר. אז האמת היא שאפשר להגיע רחוק יותר אם מניחים למאבק.

 

4. טיפוח איכויות הלב – הכרת הטוב ונדיבות הלב. אנחנו מפספסים כל כך הרבה יופי. לא חבל?

 

5. תשומת לב למחשבות ולא לתוכן שלהן. המחשבות יוצרות את ההשקפות שלנו, והן הרטייה שמצרה את עולמנו. זה לא חייב להיות ככה.

6. סיכום – איך לוקחים את זה מכאן? איך מטמיעים את התרגול בחיים.

lotus1.jpg
bottom of page